Category gabime Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘gabime’
By Albpress News On E martë, Shtator 4th, 2018
0 Comments

VIDEO/ 600 tekste te Altertekstit me gabime dalin jashte qarkullimit, ja mesazhi i Rames

Kryeministri Edi Rama ka ndare me ndjekesit e tij nje video informuese me punen qe eshte bere per reformen ne tekstet e shkolles. Permes videos jepen te dhena mbi punen dhe si dolen jashte qarkullimit 600 tekste More...

By Albpress News On E mërkurë, Korrik 25th, 2018
0 Comments

Gabimet që nuk ju lënë të humbni peshë

Ju po ushtroni dhe po ushqeheni shëndetshëm por megjithatë nuk po humbni peshë? Mos u shqetësoni, as mos u dëshpëroni! Nuk keni asnjë problem shëndetësor por thjesht jeni duke e bërë njërin nga gabimet More...

By Albpress News On E martë, Korrik 10th, 2018
0 Comments

Rrëfehet prostituta: Ja ku gabojnë meshkujt në seks

Secili mashkull mendon se në krevat është më i miri, por duhet ta pranojnë që bëjnë gabime të caktuara në momente intime. Kryesisht meshkujt fajësohen për ndërlikimet që kanë gjatë aktit dhe mos More...

By Albpress News On E diel, Gusht 13th, 2017
0 Comments

7 gabimet që 99% e femrave i bëjnë

Ekziston miti se njerëzit bien në dashuri në shikim të parë dhe se dashuria e tyre është e pavdekshme. Megjithatë, nuk diskutohet rreth asaj se si dikush mund të posedojë një shtëpi, të bëjë një More...