Category fundjava sjell borë dhe shi... Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘fundjava sjell borë dhe shi…’
By Albpress News On E shtunë, Janar 13th, 2018
0 Comments

Iken ‘pranvera’, fundjava sjell borë dhe shi…

Meteo Alb ka publikuar parashikimin për këtë fundjavë nga kur ndryshimet fillojnë që mëngjesin e të shtunës. Kështu: Dita e shtunë vijon nën ndikimin e kthjellimeve me alternime vranësirash të shpeshta, More...