Category fshf Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘fshf’
By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

FSHF i përgjigjet Braçes: Sillesh si tifoz ekipi, gjuhë ofenduese dhe kërcënuese

Në Parlament, pavarësisht bojkotit nga opozita, ka pasur debate midis deputetit të Partisë Socialiste Erion Braçe dhe ministrit të Financave dhe të Ekonomisë, Arben Ahmetaj në lidhje me ligjshmërinë fiskale More...

By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

Braçe: Pse i jepet imunitet fiskal FSHF, kur s´lihet qebaptore pa u kontrolluar

Deputeti i Partisë Socialiste Erjon Braçe ka shprehur nota të forta kritike ndaj mënyrës sesi veprojnë institucionet tatimore lidhur me FSHF. Braçe tha se ndërkohë që hetimi tatimor shkon në lokale dhe More...

By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

Debati per FSHF/ Ahmetaj: Formalizimi i klubeve emergjence. Braçe: Ronaldo pagoi 18 milione euro, po …

Ministri i Financave dhe i Ekonomisë, Arben Ahmetaj, ka folur ditën e sotme në Parlamentin e Shqipërisë, në një interpelancë të kërkuar nga deputeti socialist, Erion Braçe, në lidhje me ligjshmërinë More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 4th, 2018
0 Comments

Nis shitja e biletave për ndeshjen e 7 shtatorit Shqipëri-Izraeli

Federata Shqiptare e Futbollit njofton për të gjithë tifozët që ka nisur shitja e biletave online, për të gjitha kategoritë për ndeshjen e UEFA Nations League, Shqipëri–Izrael. Takimi zyrtar do të luhet More...

By Albpress News On E martë, Gusht 8th, 2017
0 Comments

Oferta e verës e FSHF-së, blini biletën për Lihtenshtejn dhe përfitoni ulje për Italinë. Ja çmimet zyrtare

Federata Shqiptare e Futbollit ka hedhur në treg biletat për sfidën Shqipëri-Lihtenshtejn, e cila do të zhvillohet në datën 2 shtator ora 18:00 në stadiumin “Elbasan Arena”, ndeshja e parë e trajnerit More...