Category fati Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘fati’
By Albpress News On E premte, Gusht 10th, 2018
0 Comments

Nëse bëni këto 8 gjëra, do t’ju ndjekë vetëm fati i mirë

Të gjithë mundoheni të këshilloheni për mirë në çdo fushë të jetës. Sipas intv.al janë disa gjëra që duhet të bëni në jetën tuaj dhe fati i mirë do t’ju ndjekë. Mundohuni të realizoni disa More...

By Albpress News On E diel, Gusht 5th, 2018
0 Comments

Horoskopi 6 gusht 2018, çfarë parashikojnë yjet dhe shenja më me …

Dashi Dita e sotme do jete shume e paqëndrueshme për ata qe janë ne një lidhje. Debatet me partnerin do jene te zjarrta ne orët e para te ditës dhe kjo di iu mërzitë jashtë mase. Beqaret do tregohen me More...

By Albpress News On E premte, Korrik 20th, 2018
0 Comments

Horoskopi 20 korrik, ja çfarë parashikojnë yjet

DASHI Gjatë ditës së sotme do të keni shumë mundësi e gjithçka do të shkojë mirë. Në ambientin e punës do të jeni në harmoni me personat që ju rrethojnë. Në aspektin afektiv do të jeni mjaft pasionant More...

By Albpress News On E hënë, Qershor 11th, 2018
0 Comments

Horoskopi 11 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

Dashi Nuk duhet të ngrini zërin për t’ju dëgjuar të gjithë kur komunikoni me partnerin/en. Jini të qetë dhe të vendosur kur flisni. Beqarët pa u lodhur fare do e gjejnë princin e tyre të kaltër dhe More...

By Albpress News On E premte, Qershor 8th, 2018
0 Comments

Horoskopi 8 Qershor, ja çfarë parashikojnë yjet

DASHI Ditë e kënaqshme dhe plot çmenduri në çift. Me pasion, ngrohtësi dhe pak mister do arrini atë që keni ëndërruar gjithmonë të përjetoni. Fatmirsisht do jeni me këmbë në tokë dhe nuk do rendni More...

By Albpress News On E mërkurë, Maj 30th, 2018
0 Comments

Horoskopi 30 Maj, ja çfarë parashikojnë yjet

DASHI Sot është një ditë pozitive për të biseduar me persona të rëndësishëm në aspektin profesional. Ju do të merrni ato informacione që ju favorizojnë. Pranoni ato çfarë ju thonë. DEMI Sot duhet More...

By Albpress News On E enjte, Maj 24th, 2018
0 Comments

Horoskopi 24 Maj, ja çfarë parashikojnë yjet

DASHI Dita e sotme do jetë një ndër më të bukurat e vitit për të gjithë të dashuruarit. Kujdes nga Jupiteri në planin financiar. Mos ndërmerrni shumë rreziqe sepse do përballeni me një situatë të More...