Category familje protestues Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘familje protestues’
By Albpress News On E mërkurë, Qershor 13th, 2018
0 Comments

Salianji: Rama ndan milionat e konçensioneve, shqiptarëve iu pijnë gjakun

Depuetit i PD, Ervin Salianji vizitoi familjet e dy prej kuksianëve të protestës të cilët mbahen ende në burg, Vasil Laçi dhe Isuf Gashi. Babai i Isuf Gashit tregon se për çdo vizitë në Tirane tek djali More...