Tag archive for ‘droge’
By Gjergji On E martë, Gusht 1st, 2017
0 Comments

Lista me 124 emrat e trafikanteve/Luan Rama ka nje mesazh per Demirajn e Edi Ramen

Zëvendëskryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama kërkon që kryeministri dhe ministri i Punëve të Brendshme Dritan Demiraj, të ndjekin të gjithë hapat ligjorë, për 124 emrat e të përfshirëve More...

By Gjergji On E enjte, Korrik 27th, 2017
0 Comments

Sekuestrohet gjysem tom droge ne Gjermani, ishte ngarkuar ne Shqiperi

​ Policia gjermane ka sekuestruar gjysmë ton të llojit marijuhanë në Mynih. Në njoftimet e medias gjermane pohoet se droga vinte nga Shqipëria dhe kishte si destinacion Hamburgun. ‘Merkur.de’ shkruan More...

By Gjergji On E mërkurë, Korrik 26th, 2017
0 Comments

Zyrtari i lartë i policisë zbulon shifrat: Sa tonë drogë dhe sa grupe kriminale u goditën

Zëvendës Drejtori i Policisë së Shtetit Rebani Jaupi ka dhënë sot shifra konkrete nga rezultatet e operacioneve të policisë. Nga “Studio e Hapur” në News24, Jaupaj deklaroi se policia është në kontroll More...