Category droge Archives - Page 2 of 4 -Albpress Daily News
Tag archive for ‘droge’
By Albpress News On E shtunë, Korrik 7th, 2018
0 Comments

Kapet 1 ton kanabis shqiptar, arrestohen skafistët

Policia italiane në Salento ka ndaluar një gomone me 1 ton kanabis shqiptar ndërsa në pranga janë vendosur tre skafistë, dy vlonjate dhe një italian. Siç bëjnë të ditur mediat italiane, këtë herë është More...

By Albpress News On E premte, Korrik 6th, 2018
0 Comments

Raporti/ Trafiku i drogës nën kontrollin e shqiptarëve dhe marokenëve…

Krimi shqiptar po fiton territor në Itali lidhur me trafikun e drogës, raportojnë mediat italiane. Ata i referohen një raporti të Drejtorisë Qendrore për Shërbimet kundër drogës, në Policinë italiane. Rezultatet More...

By Albpress News On E martë, Qershor 26th, 2018
0 Comments

Arrestohen 14 persona, mes tyre 4 shqiptarë/ Grupi merrej me shpërndarje kokaine dhe heroine

Policia italiane arrestoi 14 persona, mes të cilëve edhe 4 shqiptarë, sit ë dyshuar në përfshirjen e trafikut të drograve të forta. Mediat italiane raportojnë se të arrestuarit shisnin heroinë dhe kokainë, More...

By Albpress News On E diel, Qershor 24th, 2018
0 Comments

FOTO/ Kapet shqiptari në Itali me drogë, ja ku e kishte fshehur…

Policia italiane ka arrestuar një shtetas shqiptar, të cilit iu sekuestruan 50 kg marjuane. Mediat italiane raportojnë se shqiptare po drejtonte një makinë frigoriferike kur u ndalua në Catania nga policia More...

By Albpress News On E premte, Qershor 15th, 2018
0 Comments

Rama për median austriake: Kush flet për problemet e drogës në Holandë ose Francë…

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një intervistë për median austriake profil.at, ku ka folur rreth euro-integrimeve të Shqipërisë. “Nëse Shqipëria ndihmon BE kundër ngritjes së forcave anti-europiane More...

By Albpress News On E hënë, Qershor 4th, 2018
0 Comments

Merrnin drogë nga shqiptarët/ Arrestohet shefi i ultrasve të Milanit dhe roja i sigurisë së Interit

Policia italiane ka arrestuar ditën e sotme, shefin e tifozëve të Milanit, shefin e rojeve të sigurisë tek klubi i Interit, si dhe 20 persona të tjerë të akuzuar për trafik droge. Gjithashtu, është sekuestruar More...

By Albpress News On E premte, Qershor 1st, 2018
0 Comments

FOTO/ Shqiptari pronar picerie arrestohet në Itali, akuzohet për trafik droge

Një shqiptar u arrestua sot në Italinë me akuzën e trafikut të drogës. Sipas mediave italiane, i arrestuari, pronar i një picerie, është A.V., 33 vjeç. Në banesën e tij në Spalato, Macerata, u gjet More...

By Albpress News On E premte, Maj 25th, 2018
0 Comments

Banda e trafikut të drogës nga Shqipëria, arrestohen dy shqiptarë dhe dy grekë…

Dy shqiptarë u arrestuan në Athinë, pas një aksioni të policisë që goditi një bande të trafikut të drogës nga Shqipëria. Shqiptarët e arreszuar janë të moshës 27 dhe 32-vjeç dhe dy grekë 36 dhe More...

By Albpress News On E diel, Maj 20th, 2018
0 Comments

Denoncimi/ Dëshmitari X zeroi portalet milionëshe të Ramës…

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, përmes një komenti në rrjetet sociale, akuzon Kryeministrin Edi Rama se harxhon miliona për të bërë portale gjoja për ankesa e denoncime, por kur More...

By Albpress News On E diel, Maj 13th, 2018
0 Comments

PD vijon pyetjet për Xhafën: A e vazhdon trafikun e drogës vëllai yt…

‘A e vazhdon trafikun e drogës Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të brendshëm?’, kjo ishte një nga pyetjet që sot Partia Demokratike i drejtonte Ministrit të Brendshëm Agron Xhafaj. Gjatë një konference More...