Category dritan demiraj Archives - Page 2 of 2 -Albpress Daily News
Tag archive for ‘dritan demiraj’
By Albpress News On E enjte, Korrik 27th, 2017
0 Comments

Dritan Demiraj:Rames do ia le vendin te paster, pa hashash…

Kryeministri Edi Rama thotë se një nga përparësitë e tij për 100 ditët e para të mandatit të dytë do të jetë lufta kundër hashashit dhe nxjerra e Shqipërisë nga harta e kultivuesve. Por, në Top Story More...

By Albpress News On E enjte, Korrik 27th, 2017
0 Comments

Dritan Demiraj: Skema me ministrat teknike nuk funksionoi

Dy ishin shqetësimet e opozitës para se të futej në zgjedhje e 25 qershori; përfshirja e administratës publike në fushatën elektorale dhe përdorimi i parave të drogës në to. Këto ishin dy arsyet që More...

By Albpress News On E mërkurë, Korrik 26th, 2017
0 Comments

Demiraj kërkoi shkarkimin e 3 shefave të komisariateve, Zv.drejtori i Policisë: Pse nuk zbatuam urdhrin

Zëvendësdrejtori i Policisë së Shtetit, Rebani Jaupaj ka dhënë të tjera detaje lidhur me kërkesën e ministrit të Punëve të Brendshme, Dritan Demiraj për shkarkimin e 3 shefave të komisariateve të More...

By Albpress News On E enjte, Maj 25th, 2017
0 Comments

Demiraj takon për 30 minuta kryeprokurorin Adriatik Llallën

Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj zhvilloi  një takim me Prokurorin e Përgjithshëm, Adriatik Llalla. Takimi i nisur në orën 10:00 zgjati rreth 30 minuta dhe u zhvillua në ambientet e prokurorisë në More...

By Albpress News On E hënë, Maj 22nd, 2017
0 Comments

Video/Çfarë bënte Dritan Demiraj një ditë para se të propozohej për ministër…

Koloneli Dritan Demiraj është propozuar nga opozita për postin e Ministrit të Brendshëm në Qeverinë Rama, pas marrëveshjes së zyrtarizuar mes Kryeministrit dhe Kreut të PD-së. Me një eksperiencë 31 More...

By Albpress News On E hënë, Maj 22nd, 2017
0 Comments

Profil – Kush është ministri i ri i Brendshëm, 48 vjeçari Dritan Demiraj

Kush është ministri i ri i Punëve të Brendshme? Dritan Demiraj është propozuar nga Partia Demokratike si ministri teknik që do të drejtojë ministrinë kyçe të vendit për sa i për zgjedhjeve. Ai ka lindur More...