Tag archive for ‘doreheqje’
By Gjergji On E hënë, Korrik 31st, 2017
0 Comments

Pas drejtoreve te hipotekave, pritet doreheqja edhe e drejtuesve te spitaleve/Rama: Drejtoret e spitaleve pis, mjediset pis…

Kryeministri Edi Rama në një konferencë për media ka folur për sistemin shëndetësorë dhe puna që është bërë. Ndërsa nga ana tjetër ka ftuar drejtorët e spitaleve dhe institucioneve të shëndetit More...

By Gjergji On E enjte, Korrik 27th, 2017
0 Comments

Rama shpërthen live ndaj drejtorëve të Hipotekave: Jepni dorëheqjen që sot. Ikni, nga i pari te i fundit (VIDEO)

Kryeministri Rama ka mbledhur sot drejtorët e Hipotekave ku ka shpërthyer ndaj tyre në lidhje me raportet që i kanë dërguar. Pasi i kritikoi ashpër, Rama në fund ka shpërthyer duke thënë: “Jepni dorëheqjen More...

By Gjergji On E enjte, Korrik 27th, 2017
0 Comments

Dorëhiqet nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës pas rritjes së çmimit të ujit

Dorëhiqet nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës Brunilda Paskali, pas votimit të djeshëm në këshillin bashkiak, që rriti me 20 lekë çmimin e ujit të pijshëm për qytetarët. Nënkryetarja nga radhët More...

By Gjergji On E mërkurë, Korrik 26th, 2017
0 Comments

Basha: Ja kur do te largohen ministrat teknike. Gati per bashkepunim me LSI…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas takimit me deputetët e rinj dhe krerët e degëve në rrethe, nëpërmjet medias ka dhënë një mesazh të qartë për LSI-në por dhe ministrat teknike. Ai tha se More...