Category cifte Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘cifte’
By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

Jeni ndarë nga i dashuri këtë verë? Asgjë s’është rastësi, zbulojeni tani

Stina e verës është koha më e nxehtë si edhe një nga muajt më të rrezikshme që mund të kalojë një çift. Për ata që ende nuk jetojnë bashkë është një sfidë e vërtetë, pasi pushimet me familjet More...

By Albpress News On E martë, Korrik 31st, 2018
0 Comments

Kjo është diferenca ideale e moshës në çift për një marrëdhënie të lumtur

Edhe pse mosha nuk është aspak problem kur dy njerëz e duan njëri-tjetrin, sërish ka raste kur kjo e fundit ndikon që dy partnerët ose të shkojnë mirë ose të kenë probleme. Diskutohet gjithnjë mbi diferencën More...

By Albpress News On E premte, Korrik 27th, 2018
0 Comments

Ju nuk mund të bëni fëmijë, ja shenjat…

Trupi shpesh herë na përcjell mesazhe dhe ne i refuzojmë ato ose i neglizhojme duke mos u dhënë rëndësinë e duhur. Pasojat vijnë më vonë kur zbulojmë diagnozën. Ka njerëz të shumtë që vuajnë nga More...

By Albpress News On E enjte, Korrik 12th, 2018
0 Comments

Kjo është arsyeja përse ndahet çdo shenjë horoskopi!

Asnjë lidhje nuk është e njëjtë dhe kur bëhet fjalë për ndarje, arsyet janë nga më të ndryshmet. Astrologët kanë dalë në disa konkluzione se pse ndaheni ju nga partneri bazuar në shenjën tuaj të More...

By Albpress News On E enjte, Korrik 5th, 2018
0 Comments

Top arsyet kryesore që gratë i divorcojnë burrat e tyre – numri një do t’ju shokojë

Cilat janë arsyet kryesore që njerëzit vijnë deri te divorci Në vitin 2016 106,959 çifte të seksit të kundërt u divorcuan në Angli dhe Uells, sipas Zyrës për Statistikat Kombëtare. Ka shumë arsye që More...

By Albpress News On E premte, Gusht 4th, 2017
0 Comments

Seksi dhe gjumi janë kombinimi perfekt për një jetë të lumtur

Kjo është praktika më seksi e momentit. E ka “hedhur në qarkullim” këngëtarja Carrie Underwood, gjatë një interviste për dy gjërat e mira që mund t’i ndodhin njeriut në dhomën e gjumit, pra, seksi More...

By Albpress News On E hënë, Korrik 31st, 2017
0 Comments

Përse disa çifte të martuar kryejnë marrëdhënie seksuale shumë rrallë? Zbulohet përgjigjia

Ja keni bërë ndonjëherë vetes pyetjen “çfarë rëndësie ka seksi në një çift”? Jo? E dini se shumë martesa përballen çdo ditë me probleme të ndryshme të shkaktuara pikërisht nga mungesa e aktivitetit More...