Category brace Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘brace’
By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

FSHF i përgjigjet Braçes: Sillesh si tifoz ekipi, gjuhë ofenduese dhe kërcënuese

Në Parlament, pavarësisht bojkotit nga opozita, ka pasur debate midis deputetit të Partisë Socialiste Erion Braçe dhe ministrit të Financave dhe të Ekonomisë, Arben Ahmetaj në lidhje me ligjshmërinë fiskale More...

By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

Braçe: Pse i jepet imunitet fiskal FSHF, kur s´lihet qebaptore pa u kontrolluar

Deputeti i Partisë Socialiste Erjon Braçe ka shprehur nota të forta kritike ndaj mënyrës sesi veprojnë institucionet tatimore lidhur me FSHF. Braçe tha se ndërkohë që hetimi tatimor shkon në lokale dhe More...

By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

Fino duartroket Braçen, Bushati qesh/ Ja shpërthimi i ish-Kryeministrit socialist…

Deputeti i PS-së, Bashkim Fino, ka reaguar ashpër ndaj dy ministrave, Ditmir Bushati dhe Arben Ahmetaj, në përfundim të debatit mes socialistit Erjon Braçe dhe kreut të Ministrisë së Ekonomisë dhe Financave, More...

By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

Debati per FSHF/ Ahmetaj: Formalizimi i klubeve emergjence. Braçe: Ronaldo pagoi 18 milione euro, po …

Ministri i Financave dhe i Ekonomisë, Arben Ahmetaj, ka folur ditën e sotme në Parlamentin e Shqipërisë, në një interpelancë të kërkuar nga deputeti socialist, Erion Braçe, në lidhje me ligjshmërinë More...

By Albpress News On E martë, Gusht 28th, 2018
0 Comments

FOTO/ Braçes i vjen në shtëpi bluza e Ronaldos, kë thumbon deputeti socialist…

Erion Braçe, deputet i PS-së, duket se ka thumbuar Kryeministrin Edi Rama, me një foto që ka publikuar në rrjet, me një bluzë të Ronaldos. Rama udhëtoi drejt Torinos me një charter dy ditë më parë, More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 18th, 2018
0 Comments

Brace si tifoz i Partizanit: Skandal në Korcë, rrijini larg futbollit të Dukës

Deputeti Erion Braçe, tifoz i Partizanit, ka denoncuar një rast në minutën e 8-të nga ndeshja e djeshme, mes “demave” dhe Skënderbeut në Korçë, ku Hila dhe Progni rrëzohen në zonë, por për arbitrin More...

By Albpress News On E shtunë, Korrik 14th, 2018
0 Comments

“Ky është super krim”, deputeti i PS i nxjerr faktet ministrit të Ramës

Deputeti i PS-se, Erjon Braçe, njeheresh kreu i Komisionit te Ekonomise ka ngritur sot shqetesimin e madh per ate qe ndodh me token bujesore. Me nje shenim te gjate ne faqen e tij ne Facebook, Brace shkruan se More...

By Albpress News On E mërkurë, Qershor 20th, 2018
0 Comments

Braçen e lënë nervat/ Ja si detyrohet deputeti i PS  të largohet nga mbledhja e…

Komisioni parlamentar i Ekonomisë dhe Financave është përfshirë nga debatet e forta dhe të ashpra, aq sa e kanë detyruar deputetin socialist Erion Braçe, që të mbyllë mbledhjen dhe të largohet. Debatet More...

By Albpress News On E enjte, Qershor 7th, 2018
0 Comments

Basha-Braçes: Zar i bandave të Lushnjes, pusho…

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka reaguar ashpër ndaj deputetit të PS-së, Erjon Braçe, i cili ka ndërhyrë gjatë seancës së sotme plenare, duke i kërkuar liderit të opozitës, që të largohet nga foltorja More...