Tag archive for ‘berisha’
By Gjergji On E diel, Maj 28th, 2017
0 Comments

Debati/Shkodrania i ankohet Berishës për listat e kandidatëve. Ja reagimi i ish-Kryeministrit…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka replikuar me një nga ndjekëset e tij në rrjetet sociale, në lidhje me mitingun e hapjes së fushatës së Partisë Demokratike ditën e shtunë në Tiranë. Komentuesja i shkruan More...

By Gjergji On E martë, Maj 23rd, 2017
0 Comments

Berisha: Në listat paraprake të Ramës kishte 31 të inkriminuar…

Ish-Kryeministri Sali Berisha deklaroi se në listat paraprake të kandidatëve për deputet të Partisë Socialiste, Edi Rama kishte përfshirë 31 të inkriminuar. Berisha theksoi se kur kam parë këtë listë More...

By Gjergji On E martë, Maj 23rd, 2017
0 Comments

Koalicioni PD-LSI/Berisha: Ja kujt i takon të vendosë…

Ish-Kryeministri Sali Berisha deklaroi se nuk do të merrte asnjë pozicion drejtues gjatë fushatës, apo të kryesonte listat e deputetëve të PD-së në ndonjë qark. I pyetur nëse do të mbështeste një koalicion More...

By Gjergji On E martë, Maj 23rd, 2017
0 Comments

Berisha: Marrëveshja Rama- Basha ishte edhe arritje personale e kryeministrit

Ish kryeministri Sali Berisha është shprehur se arritja e marrëveshjes mes Ramës dhe Bashës, ishte ndër të tjera dhe një arritje personale e kreut të qeverisë. I ftuar në emisionin Studio e Hapur, Berisha More...