Category bashkia e matit Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘bashkia e matit’
By Albpress News On E enjte, Tetor 11th, 2018
0 Comments

Vriten punonjesi i Bashkise se Matit, 3 te plagosur…

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Mat, pasi 1 punonjës i bashkisë ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur Policia ka konfirmuar se viktima është punonjës i Bashkisë së Matit, ndërsa More...