Category Aksidenti Archives -Albpress Daily News
Tag archive for ‘Aksidenti’
By Albpress News On E mërkurë, Gusht 15th, 2018
0 Comments

Aksident tragjik në SHBA, vdes shqiptari, lë pas bashkëshorten dhe djalin 12 vjeç

Një shqiptar ka humbur jetën në një aksident të ndodhur të dielën në Baker City, në shtetin amerikan Oregon. Viktima, sipas mediave lokale është 36-vjeçari Mitildit Lako, i cili jetonte në Illinois. Aksidenti Lako More...

By Albpress News On E martë, Gusht 14th, 2018
0 Comments

Aksidenti, humb jetën 55-vjeçari/ Drejtuesi i mjetit largohet nga vendingjarjes, por…

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Fier. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në Portëz, ku një person ka humbur jetën. Mësohet se viktima është shtetasi Y.A 55 vjeç, i cili ka ndërruar More...

By Albpress News On E hënë, Gusht 13th, 2018
0 Comments

Aksidenti/ Mjeti del nga rruga, drejtuesi në gjendje të rëndë shëndetësore

Drejtuesi i një mjeti është plagosur rëndë, pas një aksidenti që ndodhi mëngjesin e sotëm ne aksin rrugor Peqin-Elbasan. Sipas policisë, makina ka dalë nga rruga në fshatin Lolaj. Drejtuesi i mjetit More...

By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

Për 1 muaj vajza mbushte 9 vjeç, por i vdiq para syve. Vëllai i autorit: Nuk mund t’ja falim kurrë

“Ne kurrë nuk do ta falim atë, për diçka të tillë nuk ka falje. Motra ime është shkatërruar, ajo ka humbur një vajzë. Nicole ishte shumë e ëmbël, mbesa ime, e takova të dielën e shkuar, ishte bërë More...

By Albpress News On E diel, Gusht 12th, 2018
0 Comments

Aksidenti me dy të vdekur, gjykata lë në burg drejtuesen e mjetit/ Ja shpjegimi që dha…

Gjykata e Tiranës vendosi arrest me burg për Rozina Kolecin, 38 vjeçaren e cila shkaktoi aksidentin tragjik të 8 gushtit të ndodhur në Kodër-Institut. Rozina Koleci, që drejtonte makinën tip ‘Benz’ More...

By Albpress News On E shtunë, Gusht 11th, 2018
0 Comments

Shoferja aksidenton të miturin në qendër të Divjakës, ndërron jetë 6-vjeçari

Një fëmijë 6-vjeçar ka humbur jetën pasi është goditur nga një mjet në qendër të Divjakës. Informacioni paraprak i policisë së qarkut bën të ditur se ngjarja e rëndë ka ndodhur në qendër të More...

By Albpress News On E enjte, Gusht 9th, 2018
0 Comments

Aksident tragjik, humb jetën shqiptari në Itali

Ka ndërruar jetë në spital shqiptari i cili teka lëvizte me një biçikletë, u përplas nga një makinë të hënën e 6 Gushtit, në Milano të Italisë. Viktima është 64 vjeç, raportojnë këtë të enjte More...

By Albpress News On E enjte, Gusht 9th, 2018
0 Comments

Aksidenti me dy viktima/ Bashkia Kamëz, akuza Policisë: Informuat gabim, është absurde të thoni se…

Një ditë pas aksidentit të tragjik ku humbën jetën një vajzë 9 vjeçe dhe një djalë 29 vjeç, bashkia Kamëz u ka shprehur ngushëllime familjarëve, ndërsa ngre akuza ndaj policisë. Në një njoftim More...

By Albpress News On E enjte, Gusht 9th, 2018
0 Comments

Aksidenti tragjik në Kamëz, zbardhen shkaqet/ Shoferja ngatërroi frenat me gazin…

Ora News ka arritur të sigurojë pjesë të dëshmisë së shoferes, e cila shkaktoi aksidentin tragjik të ndodhur paraditen e djeshme (8 gusht) në Kodër Kamëz. Nga aksidenti humbi jetën Ramazan Isha, i cili More...

By Albpress News On E mërkurë, Gusht 8th, 2018
0 Comments

Tragjedia në Itali, treni përplas automjetin/ Humbin jetën dy të mitur…

Një tragjedi ka ndodhur këtë pasdite në Kalabri, ku dy fëmijë vdiqën pasi u goditën nga treni, në Brancaleone të Reggios. Nëna e dy fëmijëve e goditur nga një prej vagonëve ka mbetur e plagosur rëndë More...