Published On: Mar, Gus 22nd, 2017

Rama zbulon spanjollin e dashuruar me Shqipërinë… (video)

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm në rrjetin social një video që një shtetas spanjoll ka bërë mbi Shqipërinë.

Pamjet janë xhiruar në afërsi të kalasë së Krujës dhe në në fokus është Nacho Madrigali, i cili punon si pilot avioni.

Ai ka  vendosur të qëndrojë për punë dhe turizëm në Shqipëri deri në fund të sezonit veror, por duket se është dashuruar me Shqipërinë.

Për më tepër ndiqni videon