Parashikimi i motit për datën 13 korrik -Albpress Daily News
Published On: Pre, Kor 13th, 2018

Parashikimi i motit për datën 13 korrik

E Premte 13 dt Prill moti do të vazhdojë te jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri në mesatare në zonën Perëndimore.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,1 deri në 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie të lehtë në mesditë.

Temperaturat min dhe max

Zonat malore 8/25°C

Zonat e ulëta 12/27°C

Zonat bregdetare 13/26°C

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of