Parashikimi i motit 8 tetor 2018, ja çfarë pritet... -Albpress Daily News
Published On: Hën, Tet 8th, 2018

Parashikimi i motit 8 tetor 2018, ja çfarë pritet…

Fillimi i javës dt 08 Tetor, moti do vijojë me kthjellime dhe vranësira mesatare.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW), Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat min dhe max

Zonat malore 11/21°C

Zonat e ulëta 16/27°C

Zonat bregdetare 17/26°C

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of