Parashikimi i motit 15 shtator 2018, ja çfarë pritet -Albpress Daily News
Published On: Sht, Sht 15th, 2018

Parashikimi i motit 15 shtator 2018, ja çfarë pritet

E Shtunë dt 15 Shtator moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura ku në zonat malore do të ketë rreshje shiu të izoluara.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max
Zonat malore 12/28°C
Zonat e ulëta 14/32°C
Zonat bregdetare 17/30°C

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of