Parashikimi i motit 14 shtator 2018, nis rënia e temperaturave -Albpress Daily News
Published On: Pre, Sht 14th, 2018

Parashikimi i motit 14 shtator 2018, nis rënia e temperaturave

E Premte dt 14 Shtator, moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave mesatare në zonën e Ultësirës Perëndimore.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2, lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max

Zonat malore 10/27°C

Zonat e ulëta 11/31°C

Zonat bregdetare 17/30°C

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of