Parashikimi i motit 10 tetor 2018, ja çfarë pritet -Albpress Daily News
Published On: Mër, Tet 10th, 2018

Parashikimi i motit 10 tetor 2018, ja çfarë pritet

E Mërkurë dt 10 Tetor në vendin tonë moti do te vijojë me kthjellime dhe vranësira të pakta në relievet malore.

Era do të jetë e lehtë me drejtim kryesor Verilindje (NE) me shpejtësi 7m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë kostante.

Temperaturat min dhe max

Zonat malore 7/23°C

Zonat e ulëta 9/28°C

Zonat bregdetare 15/28°C /rtsh/

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of