Parashikimi i motit 10 gusht 2018, ja çfare pritet te ndodhe -Albpress Daily News
Published On: Pre, Gus 10th, 2018

Parashikimi i motit 10 gusht 2018, ja çfare pritet te ndodhe

Dita e premte, date 10 Gusht, moti do të mbetet me diell dhe kalime vranësirash në mesditë.

Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim (NW) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie të lehtë.

Temperaturat min dhe max

Zonat malore 17/32C

Zonat e ulëta 21/35°C

Zonat bregdetare 22/34°C

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of