Nga Rama te Noizy...Ja si duken meshkujt e famshëm si femra... -Albpress Daily News
Published On: Enj, Mar 29th, 2018

Nga Rama te Noizy…Ja si duken meshkujt e famshëm si femra…

E keni menduar ndonjëherë se si do dukeshin VIP-at shqiptarë meshkuj në versionin femër?
Ju sigurojmë ne se do të shkriheni së qeshuri kur të shihni fotot se janë më të vërtetë epike. Tani kanë dalë lloj lloj aplikacionesh që “shndërrojnë” meshkujt në femra dhe anasjelltas dhe këtë gjë e ka bërë iconstyle.al duke kthyer meshkujt e njohur shqiptar të fushave të ndryshme si politika, sporti, muzika në “femra” me anë të një aplikacioni të quajtur face app.
Kush mendoni se duket më bukur si femër? Hidhini një sy fotove dhe gjykojini mirë!