"Muaji i përrallës" së Anxhela Martinit...nuk ka fund! -Albpress Daily News
Published On: Sht, Jan 13th, 2018

“Muaji i përrallës” së Anxhela Martinit…nuk ka fund!

Modelja seksi Anxhela Martini është duke vijuar muajin e saj të mjaltit.
Më në formë dhe e lumtur se kurrë ajo publikon shpesh në rrjete sociale momente nga udhëtimi i saj me Dragosin.

Në videon më të fundit të publikuar prej saj në Instastories, Anxhela shfaqet më në formë se kurrë, ndërkohë që shijon peisazhin.