Published On: Sht, Dhj 23rd, 2017

Miriami publikon foton më të bukur…”pa lejen” e Albanit!

Shpërndaj
Tags

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar në rrjete sociale një nga fotot më të bukura të partnerit të saj Alban Skënderaj dhe vajzës së tyre Ameli.
Në këtë foto at e bijë shfaqen duke fjetur me njëri-tjetrit. Këngëtarja nuk ka mundur t’i rezistojë kësaj foto dhe menjëherë e ka publikuar në rrjete sociale.

Albani dhe Miriami vetëm pak kohë më parë sollën këngën “Dhurata” si një dedikim për vajzën e tyre, ndërkohë që pritet të sjellin së shpejti edhe versionin në anglisht.