Lutuni që partneri juaj t’i përkasë njërës prej këtyre 4 shenjave të horoskopit. Nuk tradhtojnë kurrë! -Albpress Daily News
Published On: Enj, Gus 9th, 2018

Lutuni që partneri juaj t’i përkasë njërës prej këtyre 4 shenjave të horoskopit. Nuk tradhtojnë kurrë!

Sipas shenjës së horoskopit, dallohen edhe partnerët që janë më besnikë.

Bëhet fjalë për: demin, akrepin, bricjapin dhe peshqit.

1. Demi
Kjo shenjë quhet ndryshe, shenja e dashurisë dhe e ndjenjave të sinqerta të dashurisë. Një dem, sipas intv.al nuk tradhëton, por jep shumë përkushtim. Një dem mund të qëndrojë përgjithmonë me një partner nëse vërtetë e dashuron. Janë shumë familjarë.

2. Akrepi
Janë ndër personat më besnikë të zodiakut. Akrepët janë sharmantë dhe sjellin shumë pasion te partneri i tyre. Ata janë besnikë si me shoqërinë e tyre, por edhe me partnerin.

3. Bricjapi
Kjo shenjë te jep shumë siguri në një lidhje. Është e gatshme të qëndrojë me partnerin që do, për gjithë jetën. Një bricjap mundohet shumë t’i sigurojë familjes kushtet më të mira dhe nuk mendon fare për aventura. Vetëm punon ti o bricjap, ashtu vazhdo!

4. Peshqit
Nëse peshqit dashurohen, përkushtohen tërësisht dhe nuk e çojnë në mendje të tradhëtojnë. Sipas intv.al janë romantikë dhe nuk kanë sy për dikë tjetër, përveç partnerit të tyre. Ah sa i mirë je o peshk!

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of