Lëngu jeshil me të cilin duhet të nisni mëngjesin e çdo dite -Albpress Daily News
Published On: Die, Kor 8th, 2018

Lëngu jeshil me të cilin duhet të nisni mëngjesin e çdo dite

Çdo mëngjes, pini rreth 220 g lëng jeshil. Duke përdorur shtrydhësen , bëj një përzierje të gjithfarëlloj prodhimesh të freskëta që të gjenden.

Një nga kombinimet e preferuara është ai me spinaq, kastravec, majdanoz, fier moskat, xhenxhefil i freskët dhe lëkurë portokalli.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of