Tag archive for ‘Ylli Manjani’
By Gjergji On Wednesday, August 30th, 2017
0 Comments

Mirëqënie ekonomike? Ish-ministri ironizon Ramën

Ish ministri i kabinetit të Edi Ramës, ka gjetur sot një mënyrë për të ironizuar atë se çfarë na pret nga mandati i dytë i Ramës në krye të qeverisë. Ylli Manjani ka zgjedhur pikërisht këtë foto, More...

By Gjergji On Friday, August 25th, 2017
0 Comments

Manjani reagon ndaj Ambasadores Sakiqi: deklaratë skandaloze, Holanda t´i vërë vizën…

Ish-ministri i Ddrejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar ashpër ndaj deklaratave dhe sqarimeve të ambasadores së Shqipërisë në Holandë, në lidhje me rrezikun për rikthimin e vizave për qytetarët shqiptarë. More...

By Gjergji On Saturday, August 19th, 2017
0 Comments

Ish-ministri i Drejtësisë: të dorëhiqen edhe ministrat e LSI, t´ia lënë tepsinë atij që i takon

Ish- ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani reagoi përmes rrjeteve sociale në lidhje me largimin nga qeveria të ministrave teknikë. Ai shkruan se edhe ministrat e LSI-së duhet të dorëhiqen për tja lënë More...

By Gjergji On Wednesday, May 24th, 2017
0 Comments

Manjani: Partitë tregojnë sa vota do marrin, politikë falli me kafe turke!

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar fushatën elektorale e cila edhe pse nuk ka filluar zyrtarisht, kanë filluar edhe llogaritjet për marrjen e votave. Në një postim në Fb, Manjani e quan More...

By Gjergji On Sunday, May 21st, 2017
0 Comments

Manjani: Rama-Meta duhej te benin nje bilanc…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar koalicionin gati 4-vjeçar PS-LSI. Manjani akuzoi të dy liderët e këtij koalicioni qeverisës, Edi Rama dhe Ilir Meta. Ai tha se Rama dhe Meta duhet të More...

By Gjergji On Friday, May 19th, 2017
0 Comments

Ylli Manjani: Ja pse do na thonë që duhet një Qeveri PS-PD…

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar përmes rrjeteve sociale në lidhje me marrëveshjen Rama-Basha dhe atë çka pritet të ndodhë me Qeverinë e ardhshme, pas zgjedhjeve parlamentare të 25 Qershorit. Manjani More...

By Gjergji On Thursday, May 18th, 2017
0 Comments

Reagim – Manjani: Tetë efektet anësore të marrëveshjes Rama-Basha

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka sqaruar 8 efekte anësore të kësaj marrëveshjeje. Në një postim në FB, Manjani shkruan se “askush nuk duhet të pezmatohet nga kjo marrëveshje! Të paktën More...