Tag archive for ‘reagim’
By Gjergji On Sunday, May 28th, 2017
0 Comments

Incidenti në mitingun e hapjes së fushatës së PD/Pacientët kishin shenja helmimi, mes tyre edhe Basha

Ministria e Shëndetësisë ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur mbrëmë në Tiranë pas mitingut të PD për nisjen e fushatës elektorale. Sipas të dhënave zyrtare, në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë More...

By Gjergji On Sunday, May 28th, 2017
0 Comments

Incidenti misterioz në mitingun e PD/ Ja reagimi i Nishanit…

Rreth 80 demokratë përfshi dhe liderin e opozitës Lulzim Basha i janë drejtuar spitalit të QSUT-së orët e para të mëngjesit pasi kishin djegie dhe irritim të fytyrës dhe syve. Çështja mori përmasa More...

By Gjergji On Thursday, May 18th, 2017
0 Comments

Topalli: Marrëveshje Basha-Rama, interesante…

Jozefina Topalli ka qenë një nga të parat deputete demokrate që ka qenë kundër bojkotit të zgjedhjeve. Këtë qëndrim ajo e ka mbajtur edhe në mbledhjet e PD-së dhe mesa duket sot do të jetë e kënqaur More...