Tag archive for ‘Ilir Meta: Ja pse u pozicionova ne krah te Kryeprokurorit… E ardhmja e koalicionit dhe nje vleresim per Qeverine’
By Gjergji On Monday, February 6th, 2017
0 Comments

Ilir Meta: Ja pse u pozicionova ne krah te Kryeprokurorit… E ardhmja e koalicionit dhe nje vleresim per Qeverine

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta, ka folur për qëndrimin e tij lidhur me debatin publik mes Ambasadorit Amerikan Donald Lu dhe Kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llala. Në studion e emisionit “Top Story”, More...