Tag archive for ‘Erion Brace’
By Gjergji On Thursday, August 17th, 2017
0 Comments

Raporti i teknikëve për zgjedhjet/ Erion Braçe: ku janë provat, pa to eshte nje lulellek

Deputeti i Partisë Socialiste Erjon Braçe ka reaguar mbi raportin e hartuar nga ministrat teknikë të PD-së në lidhje me fushatën dhe proçesin e votimit në zgjedhjet e 25 qershorit. Ndërsa e cilëson raportin More...

By Gjergji On Thursday, February 16th, 2017
0 Comments

Braçe: Nokën do e padis në prokurori. Blushi hapi serinë e dhumnajës

Deputeti Erjon Braçe akuzon PD-në se hyn në Kuvend me strategji dhune dhe deklaroi se do të padisë Nokën në prokurori për akuzën “goditje për shkak të detyrës” . Braçe nuk la pa thumbuar as deputetin More...

By Gjergji On Thursday, February 16th, 2017
0 Comments

Video/Tension në Kuvend, Noka qëllon deputetin Braçe

Minuta tensioni në Kuvend.  Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka i është afruar deputetit socialist Erjon Braçe dhe e ka qëlluar. Në fotlore ka qenë ish kryeministri Sali Berisha  dhe Braçe po More...