Tag archive for ‘dritan demiraj’
By Gjergji On Thursday, May 25th, 2017
0 Comments

Demiraj takon për 30 minuta kryeprokurorin Adriatik Llallën

Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj zhvilloi  një takim me Prokurorin e Përgjithshëm, Adriatik Llalla. Takimi i nisur në orën 10:00 zgjati rreth 30 minuta dhe u zhvillua në ambientet e prokurorisë në More...

By Gjergji On Monday, May 22nd, 2017
0 Comments

Video/Çfarë bënte Dritan Demiraj një ditë para se të propozohej për ministër…

Koloneli Dritan Demiraj është propozuar nga opozita për postin e Ministrit të Brendshëm në Qeverinë Rama, pas marrëveshjes së zyrtarizuar mes Kryeministrit dhe Kreut të PD-së. Me një eksperiencë 31 More...

By Gjergji On Monday, May 22nd, 2017
0 Comments

Profil – Kush është ministri i ri i Brendshëm, 48 vjeçari Dritan Demiraj

Kush është ministri i ri i Punëve të Brendshme? Dritan Demiraj është propozuar nga Partia Demokratike si ministri teknik që do të drejtojë ministrinë kyçe të vendit për sa i për zgjedhjeve. Ai ka lindur More...