Tag archive for ‘cift’
By Gjergji On Wednesday, August 23rd, 2017
0 Comments

Rrëfehet 30 vjeçari: Jetoj në shtëpinë e shokut dhe bëj seks me gruan e tij, por…

Një djalë 30 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se bën seks me gruan e shokut të tij më të ngushtë, në shtëpinë e të cilit dhe jeton. Djali thotë se ajo e do seksin me të por që i duket vetëm argëtim, More...

By Gjergji On Sunday, August 13th, 2017
0 Comments

Veshjet që meshkujt admirojnë tek një femër

Kur një femër kalon para një mashkulli, pyetjet në kokën e saj janë të pafundme. Ndër tyre është “Çfarë tërheq vëmëndjen e tyre? Këmbët? Sytë? Fustani? Këpucët?” Sipas studimeve, janë 7 More...

By Gjergji On Friday, August 11th, 2017
0 Comments

Koha e duhur brenda ditës për të bërë seks

Nëse keni kryer marrëdhënie seksuale në 07:30 të mëngjesit, atëherë keni bërë gjënë e duhur. Sipas një studimi të kryer me një mijë njerëz të shëndetshëm dhe aktiv, del se dita më së miri mund More...

By Gjergji On Saturday, August 5th, 2017
0 Comments

Çfarë është seksi indirekt?

Kush ka fjetur me tetë partnerë, në mënyrë indirekte ka qenë në kontakt seksual me ta 2.8 milionë njerëz, duke u bazuar në të dhënat mesatare, mbi numrin e partnerëve dhe moshës së tyre. E çuditshme, More...

By Gjergji On Thursday, August 3rd, 2017
0 Comments

Komplekset e femrave në shtrat

Disa nga komplekset dhe shqetësimet kryesore të femrave në shtrat janë: Unë nuk kam trup të bukur: Frika se partneri nuk të pëlqen ty fizikisht dhe se trupi yt është larg ideales….Por kush ka trup ideal More...

By Gjergji On Saturday, July 29th, 2017
0 Comments

Si të përmirësoni jetën tuaj seksuale në çift? Niseni me këto gjeste të vogla

Të gjesh kënaqësinë së bashku me partnerin është një mënyrë ndërgjegjësimi që askush tjetër përveç tij mund t’i dhurojë kënaqësi ditëve tuaja. Të ndërveprosh dhe të jesh me të në emër More...

By Gjergji On Friday, July 28th, 2017
0 Comments

Njoftimet më të çuditshme për fëmijën që do të lindë

Shumë shfrytëzues të rrjeteve sociale, tregojnë me gëzim se do të bëhen prindër dhe nuk hezitojnë të postojnë edhe fotografi. Meqenëse miqtë e tyre nuk duan të shohin një test pozitiv, ata provojnë More...

By Gjergji On Friday, July 28th, 2017
0 Comments

Jeni një tip i vetmuar apo për çift, zbulo çfarë thotë horoskopi

Si po e përjetoni gjendjen tuaj shpirtërore, i vetëm apo në çift? Zbulo çfarë thonë yjet, shenjë për shenjë. Ka persona që më shumë se të tjerët, ndihen mirë vetëm dhe nuk kanë dëshirë për More...

By Gjergji On Tuesday, July 25th, 2017
0 Comments

Burri akuzon gruan për tradhti, i merr pasaportën dhe zhduket gjatë pushimeve në Shqipëri

Një grua po përjeton një tmerr të vërtetë nga bashkëshorti i saj. Bëhet fjalë për shtetasen I.B. e cila është emigrante në Greqi dhe kishte zgjedhur Shqipërinë si destinacion për të kaluar pushimet, More...

By Gjergji On Saturday, May 20th, 2017
0 Comments

Kur e thërret Meta shpirt? Rrëfehet Monika Kryemadhi…

Gjatë intervistës së saj në “Xing me Ermalin” moderatori Ermal Mamaqi e ka pyetur, zëvendës kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhin se nëse bashkëshorti i saj Presidenti Ilir Meta e thërriste “shpirt”. Në More...