Tag archive for ‘batuta’
By Gjergji On Wednesday, May 24th, 2017
0 Comments

BATUTA/ Meta tregon nëse LSI do të dëmtohet nga mungesa e tij… ju kujtohet Portugalia?

Kreu në detyrë i Kuvendit Ilir Meta ka deklaruar se nga mungesa e tij, LSI nuk do të dëmtohet në zgjedhje, përkundrazi. I ftuar në emisionin “Studio E Hapur”, Ilir Meta ka bërë një batutë, duke i More...

By Gjergji On Tuesday, May 23rd, 2017
0 Comments

Rama i rrethuar nga gratë: Po i mbaj sytë poshtë më mirë…

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar pasditen e sotme një takim me gratë e Durrësit. Duke e nisur fjalën e tij me një batutë, Rama tha se “Nuk ka rrethim më të bukur, se rrethimi grave. Dhe aq më tepër More...

By Gjergji On Saturday, May 20th, 2017
0 Comments

Rama i kthehet batutave për “çadrën”, por shmang sulmet ndaj Bashës…

Kryeministri Edi Rama i është rikthyer batutave dhe ironizimeve në drejtim të Partisë Demokratike dhe opozitës, por në asnjë rast nuk ka sulmuar kreun e PD-së, Lulzim Basha në mënyrë të veçantë. More...