Kamerat e Muzeut Erotik kanë kapur sulmin në Barcelonë

Publikohen pamjet e para nga sulmi në Barcelonë. Kanë qenë kamerat e Muzeut Erotik në Barcelonë të vendosura përballë ballkonit me pamje nga pedonalja që kanë kapur momentin kur furgoni i bardhë lëviz në pedonale. Pas këtij momenti shikohen njerëzit në rrugë që bërtasin dhe vizitorët e Muzeut që drejtohen drejt ballkonit për të More...

by Gjergji | Published 3 days ago
By Gjergji On Friday, August 18th, 2017
0 Comments

Sulmi në Barcelonë, ja kush është personi më i kërkuar nga policia spanjolle (foto)

Agjencia shtetërore e lajmeve spanjolle EFE thotë se policia po kërkon Moussa Oukabir, pasi dyshojnë se ai mund të jetë shoferi i furgonit që goditi këmbësorët në Barcelonë. Moussa është vëllai i More...

By Gjergji On Friday, August 18th, 2017
0 Comments

Sulmi i dytë në Spanjë/Detaje, shikoni pamjet e tmerrit (+18)

Pesë terroristë u vranë nga policia në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, pasi tentuan të bënin një sulm të dytë në një plazh pranë Barcelonës. Ngjarja ndodhi pak orë pas një sulmi More...

By Gjergji On Thursday, August 17th, 2017
0 Comments

“Ballistët” ndezin atmosferën në Milano (video)

“Ballistët”, siç njihen tifozët e Shkendijës së Tetovës, kanë mbërritur në qytetin e Milanos ku sot në mbrëmje do të ndjekin nga afër në “San Siro” ndeshjen mes kuqezinjve vendas dhe skuadrës More...

By Gjergji On Monday, August 14th, 2017
0 Comments

“Ku të le mendja vëlla”… vlonjati publikon videon që do ju shkrirë gazit!

U ka ndodhur ndonjëherë që të dilni në ballkonin e shtëpisë tuaj dhe të shikoni skena të çuditshme nga komshinjtë?! Kjo i ka ndodhur një vlonjati, i cili teksa po kundronte nga ballkoni dhe ka parë More...

By Gjergji On Sunday, August 13th, 2017
0 Comments

Parqet kombëtare: Nju Meksiko, “Toka Magjepsëse”

Shpellat natyrore ku indianët e Amerikës jetonin dikur… vende ku gjen gurë masivë në shkretëtirë… shkëmbinj antikë me simbole të gdhendura… një vullkan që dikur ka qenë aktiv dhe ku More...

By Gjergji On Sunday, August 13th, 2017
0 Comments

Maqedonia në flak, fshatrat shqiptare po digjen

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë në orët e vona malin mbi Kondovë të Komunës së Sarajit, ndërsa flakët rrezikojnë edhe banesat e banorëve të zonës. Ekipet zjarrëfikëse janë në terren More...

By Gjergji On Saturday, August 12th, 2017
0 Comments

Kupa e Gjermanisë/Ja çfarë bën Ribery para shënimit të golit të 4-të (video)

Bajerni i Mynihut kishte një punë të lehtë kundër Chemnitzer në raundin e parë të Kupës së Gjermanisë, duke fituar 5-0. Gjatë ndeshjes u zhvillua një situatë interesante para shënimit të golit të More...

By Gjergji On Friday, August 11th, 2017
0 Comments

Ndodh në detin e bukur të Drimadhes! Pushuesi gjen në mes të ujit… një frigorifer (Video)

Nuk ka pasur thuajse asnjë ditë ku në lajme nuk janë publikuar raste të shumta, ku qytetarë shqiptarë, kosovarë apo të huaj, janë mbytur në plazhet e vendit. Por kësaj here, lajmi është krejt ndryshe More...

By Gjergji On Sunday, July 9th, 2017
0 Comments

VIDEOLAJM/ Ushtarit ia merr era kapelën, por shikoni çfarë i bën Trump

Presidenti amerikan, Donald Trump është vënë sërish në qendër të një situate komike. Teksa kthehej në atdhe pas samitit të G-20, Trump u përball me një ushtarak, të cilit era ia kishte marrë kapelën. Presidenti More...