Studentja nxjerr në shitje virgjërinë; pretendimi është komik

Një 18-vjeçare e dëshpëruar nga Ukraina ka nxjerrë në shitje virgjërinë e saj në një gazetë lokale. Ajo kërkon vetëm 1500 paund për t’iu ofruar klientit të saj, me pretendimin se ka shumë nevojë për këto para. Studentja e quajtur Yulia i tha gazetës në jug-lindje të Ukrainës:- “Herët a vonë unë do të duhet t’i them lamtumirë More...

by Gjergji | Published 2 months ago
By Gjergji On Saturday, September 2nd, 2017
0 Comments

Rrëfehet 35 vjeçarja: Bëra seks 4 herë brenda nate me një mashkull që se njoh, por pastaj…

Një grua 35 vjec, e divorcuar dhe nënë e një djali 8 vjet, ka rrëfyer për The Sun se del për seks me një burrë 38 vjec, me të cilin ka bërë seks 4 herë brenda natës. Ajo i ka thënë në fillim që More...

By Gjergji On Friday, September 1st, 2017
0 Comments

Kjo i eksiton shumë meshkujt: Plotësojani ëndrrat!

Dy gjëra të thjeshta janë në gjendje që të dashurin tuaj ta ngrenë në qiell. Aplikoni këto aktivitete në dhomën tuaj të gjumit dhe do të jeni të kënaqura. Meshkujt shpesh thonë që janë qenie More...

By Gjergji On Wednesday, August 30th, 2017
0 Comments

Kishte kohë pa kryer marrëdhënie, gruaja për pak sa nuk vdiq pas aktit

Një 26-vjeçare ka rrezikuar seriozisht jetën pasi kreu marrëdhënie seksuale me të shoqin te cilin kishte rreth 6 muaj që nuk e kishte takuar. Xiao Qink nga Kina, pas aktit me të shoqin pësoi një hemorragji More...

By Gjergji On Wednesday, August 30th, 2017
0 Comments

Arsyet kryesore pse ju mungon dëshira për seks

Depresioni dhe konsumi i barërave antidepresive mund të ndikojë në humbjen e epshit… Pothuajse 11% e femrave mes moshës 18 dhe 44 vjeçare ballafaqohen me probleme seksuale. Rezultati është padyshim More...

By Gjergji On Wednesday, August 30th, 2017
0 Comments

Femrat që ulin mbathjet dhe nxjerrin “zogun”. Mes tyre një shqiptare (+18)

Këta femra kanë shokuar të gjithë botën. Për faktin se janë shumë të njohura, ata kanë treguar më shumë se ç’duhet. Qëllimisht kanë veshur fustane të hapura, kanë hequr mbathjet dhe kanë treguar More...

By Gjergji On Wednesday, August 30th, 2017
0 Comments

Këto tri shenja horoskopi kanë vithet më të mira në botë!

Ndaluni për një çast, mendoni në veten tuaj, kthejeni prapa filmin në kokën tuaj dhe na thoni a kemi të drejtë. Çdo vithe është e bukur në mënyrën e vet, pa marrë parasysh madhësinë. Për dallim More...

By Gjergji On Monday, August 28th, 2017
0 Comments

Duket e pabesueshme, por kjo është fantazia seksuale më e madhe femërore

Dikur nënkuptohej, ndërkaq tani për të si duket fantazojmë…Një grup shkencëtarësh ka bërë një hulumtim të fantazive seksuale te 1.516 persona, të cilëve u është dhënë lista me 55 fantazi More...

By Gjergji On Monday, August 28th, 2017
0 Comments

Ufff, kjo pjeshkë do t’jua ngrejë lart…humorin. Tregon “zogun” dhe gjoksin sheshit (+18)

Ajo është një nga femrat më seksi të planetit dhe kjo pjesë as që nuk mund të vihet fare në diskutim. Fotot e modeles Rosie Roff, janë kthyer hit në Instagram, ku çdo ditë numri i adhuruesve të saj More...

By Gjergji On Sunday, August 27th, 2017
0 Comments

PlayBoy thyen rekord: Nxjerr nudo 100% Shelly Lee. Femra më e bukur në botë (+18)

Play Boy duket se ka thyer një tjetër rekord sa itakon shitjeve të revistës erotike. Ata kanë publikuar fotot nudo të modeles Shelly Lee, e cila shpesh herë është konsideruar si një ndër femrat më të More...