Porosit prostitutë, del të jetë gruaja e tij

Në burrë nga Illinois i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, u befasua kur prostituta të cilën e kishte porositur përmes një ueb-faqe doli të jetë gruaja e tij me të cilën ka 19 vjet martesë. Ai kishte qenë duke i përdorur ueb-faqet për t’i siguruar shërbimet e prostitutave dhe t’i takojë ato për seks në motelet e zonave fqinje, More...

by Gjergji | Published 1 day ago
By Gjergji On Wednesday, August 16th, 2017
0 Comments

Shokon 19-vjeçarja: Kam bërë seks magjik me kunatin, por ai më shantazhon me…

Një vajzë 19-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” historinë e saj erotike me të vëllain e të dashurit të saj. Ajo ka thënë se ka bërë seks me vëllain e të dashurit për të qenë e dëshiruar, por More...

By Gjergji On Monday, August 14th, 2017
0 Comments

‘Katërshe’: Candyman poston gruan e zhveshur me dy dashnoret (Foto+16)

Një nga pasanikët e Australisë, i quajtur Travers Beynon synon të rivalizojë me Dan Bilzerian. I njohur me nofkën “Candyman” ai poston vazhdimisht foto nga jeta e tij e shfrenuar. Këtë herë ai e ka More...

By Gjergji On Monday, August 14th, 2017
0 Comments

‘Lëpija alfabetin’: Teknikë e seksit oral me të cilën do ta çmendni të dashurën nga orgazma

‘Lëpija alfabetin’ është teknikë e seksit oral ku mashkulli e përdor majën e gjuhës për t’i shqiptuar shkronjat e alfabetit në klitorisin e vajzës – akt përmes së cilit vajza stimulohet seksualisht. Disa More...

By Gjergji On Monday, August 14th, 2017
0 Comments

Pas 6 vitesh martesë burri më tradhtoi me punëtoren, por seksi i çmendur më…

Një grua 35-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun”, historinë e saj me bashkëshortin, me të cilin ka tre djem. Ajo ka treguar se burri e ka lënë për një punëtore, por ajo vazhdon të takohet me të për More...

By Gjergji On Saturday, August 12th, 2017
0 Comments

“Sekreti që kuptova për burrin pas 22 vitesh martesë, më ka lënë pa mend”

Një grua 42-vjeçare ka rrëfyer për “The Sun” historinë e trishtë që po i bën burri i saj. Ajo ka treguar se burri i saj është dhënë shumë pas pornografisë dhe se kjo po e shkatërron martesën More...

By Gjergji On Friday, August 11th, 2017
0 Comments

I duam turistët? Fqinjët tanë janë në hall me… (+18)

Para dy ditësh, gazeta e njohur amerikane NYTimes shkruante se Kroacia ka vendosur që të pranojë vetëm turistë që nuk sillen keq. Ishujt që dikur ishin simbol i pushimeve të bukura dhe të qeta po kthehen More...

By Gjergji On Friday, August 11th, 2017
0 Comments

Videoja e Luana Vjollcës që po “çmend” rrjetet sociale

Gjatë stinës së nxehtë, moderjatorja bukuroshe Luana Vjollca, ka publikuar shpesh foto të mrekullueshme me bikini nga pushimet e saj. Këtë herë ajo shfaqet në një video të publikuar në “Instagram” More...

By Gjergji On Friday, August 11th, 2017
0 Comments

Koha e duhur brenda ditës për të bërë seks

Nëse keni kryer marrëdhënie seksuale në 07:30 të mëngjesit, atëherë keni bërë gjënë e duhur. Sipas një studimi të kryer me një mijë njerëz të shëndetshëm dhe aktiv, del se dita më së miri mund More...

By Gjergji On Friday, August 11th, 2017
0 Comments

Historia tronditëse e 39-vjeçarit: U shokova kur kuptova se isha martuar me motrën time, tani djali…

Një burrë 39-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” historinë e tij të dhimbshme me gruan e tij, e cila në të vërtetë doli të ishte motra e tij. Ai ka thënë se ka jetuar i lumtur me të pa e ditur se More...