Charlotte nuk pyet për askënd. Heq mbathjet dhe sutjenat në mes të rrugës. Ja pozat erotike

Kur Charlotte McKinney shijonte diellin e plazhit në Miami ketë jave, ajo nuk i ka aspak vend imagjinatës. 23 vjeçarja është shfaqur në plazh në bikini ngjyrë nude, duke treguar format e saj perfekte. Bukuroshja mori gjithë vëmendjen me linjat sidomos me gjoksin e saj bombastik, i cili duket se do t’i shpërthente nga bikini. Biondja seksi More...

by Gjergji | Published 13 hours ago
By Gjergji On Thursday, March 30th, 2017
0 Comments

Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, por që janë të gatshme edhe të tradhtojnë

Femrat lirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë, por edhe i dredhin më shumë kërdhokullat, këto janë ditët e muajit gjatë të cilave joshen nga meshkujt e pashëm dhe dominues. Gjatë More...

By Gjergji On Thursday, March 30th, 2017
0 Comments

Kujdes nga ky lloj seksi, ja problemet shëndetësore që rrezikoni të keni

Në shoqëritë në zhvillim si ajo e jona ende konsiderohet tabu të flasësh hapur për seksin. Ndonëse burimet e informacioneve nuk mungojnë, njerëzit nuk janë shumë të mirinformuar jo vetëm rreth seksit More...

By Gjergji On Thursday, March 30th, 2017
0 Comments

Ky është gabimi i madh që bëjnë meshkujt në seks

Doni të mbroheni ndaj sëmundjeve seksualisht të transmetueshme apo ndaj shtatzënive të padëshiruara? Epo, një prezervativ është përgjigjja më e mirë për këtë. Por pavarësisht kësaj, shumë meshkuj More...

By Gjergji On Wednesday, March 29th, 2017
0 Comments

Zbulohen 7 sëmundjet që shërohen duke bërë seks çdo ditë

Shkencëtarët në Universitetin e Bristolit për dhjetë vite kanë studiuar ndikimin e seksit në shëndetin e njeriut. Gjatë këtij studimi arritën në disa rezultate interesante dhe këto janë disa prej More...

By Gjergji On Wednesday, March 29th, 2017
0 Comments

Dashnorja telefonon gruan: Kam një vajzë 5 vjeçe me burrin tënd, por pasoja…

Rasti i mëposhtëm flet për një 60-vjeçar italian, i cili perj 5 vitesh kishte filluar të bënte dy jetë “normale” paralele. Por plani i tij për ta vazhduar në këtë mënyrë jetën u shkatërrua More...

By Gjergji On Wednesday, March 29th, 2017
0 Comments

Dy çifte i zë në mes të rrugës për seks… qytetarët shokohen nga skenat

Një skenë aspak etike është filmuar nga kalimtarë të cilët kanë parë dy çifte që po bënin seks afërt njëri-tjetrit në mes të rrugës, mbështetur pas një muri. Pamjet janë ngarkuar online së More...

By Gjergji On Wednesday, March 29th, 2017
0 Comments

E turpshme, çifti bën seks në autobus ndërsa pasagjerët shohin aktin (Video+18)

Kjo është një nga videot më skandaloze e cila është publikuar në rrjetet sociale. Siç shihet edhe nga pamjet, ky çift ka zgjedhur të bëjë seks në autobusin me të cilin po udhëtonin, ndërkohë që More...

By Gjergji On Tuesday, March 28th, 2017
0 Comments

I kërkon kushërirës para, shokohet nga oferta e saj

Gjithmonë kur kemi nevojë për diçka, kryesisht para, në mendje na shkon që t’ua kërkojmë personave tanë më të afërt si, familjarë, miq apo të kushërinj.Ky është rasti i një 17-vjeçareje nga More...

By Gjergji On Monday, March 27th, 2017
0 Comments

Zhvishet 40 vjeçarja, shfaqet e topless ndërsa gjoksin e mbulon me…(+16)

Ajo është e njohur për figurën e saj të zhveshur. Dhe, Lady Victoria Hervey nuk zhgënjeu deri arriti për të modeluar për InkLaw në Reykjavik, të hënën, përcjell Bota sot. 40 vjeçarja pozoi e zhveshur, More...