Tri gjërat që partneri juaj i dëshiron gjatë seksit

Normalisht se nuk duhet ta lejoni një mashkull t’ju tregojë se si të silleni në shtrat. Por në rast se keni qenë duke menduar se çfarë i pëlqen atij, atëherë ky është artikulli i duhur. Bazuar në dëshirat dhe deklarimet e meshkujve, ekspertët kanë përpiluar një listë me këshilla, të cilat tregojnë se çfarë u pëlqen meshkujve More...

by Gjergji | Published 4 weeks ago
By Gjergji On Saturday, October 21st, 2017
0 Comments

Kërcim të nxehtë pa të brendshme, vajza që zëvendësoi Rashelin “çmendet” te Ermali

Kejvina Kthella, vajza që zëvendësoi 17-vjeçaren Rashel Kolaneci në emisionin “Xing me Ermalin” ka realizuar një kërcim të nxehtë mbrëmjen e djeshme gjatë xhirimeve të puntatës së ardhshme. Ajo More...

By Gjergji On Saturday, October 7th, 2017
0 Comments

Meshkujt më të mirë në seks i përkasin këtij shteti. Po shqiptarët?

Seksi nuk është njësoj kudo dhe kjo është vërtetuar edhe nga një studim. Sipas studimit femrat që duan seksin e ëndrrave duhet patjetër të shkojnë në Spanjë, pasi meshkujt e këtij shteti janë vlerësuar More...

By Gjergji On Sunday, September 17th, 2017
0 Comments

Hyni brenda festave sekrete të seksit në ‘Mollën e Madhe’ (+18)

Ky set me foto intime zbulon se si janë festat e seksit në qytetin e Nju Jorkut. Këto klube seksi shërbejnë vetëm për anëtarët e tyre dhe identiteti mbahet sekret. Fotot janë bërë nga Johnny Milano. Në More...

By Gjergji On Sunday, September 17th, 2017
0 Comments

Seks me kafshët? Ja preferencat sipas shteteve

Akademikët amerikanë Ogi Ogas dhe Sai Gaddam kanë bërë në librin e tyre “Një miliard mendime të liga” edhe një studim për seksin me kafshët. Ata zbuluan se kafshë të ndryshme janë popullore në More...

By Gjergji On Sunday, September 17th, 2017
0 Comments

Duan jetë më të mirë, por…i pret mizerja dhe seksi. Ja prostitutat e ‘reja’

Kjo është jeta e re e refugjatëve që rrezikojnë jetën duke kaluar detin Mesdhe për të ardhur në Evropë për një jetë më të mirë. Fati i keq, që i ka ndjekur në vendin e tyre të lindjes, në Afrikë, More...

By Gjergji On Wednesday, September 13th, 2017
0 Comments

Rrëfehet 28 vjeçari: Striptistja më çmendi me seks dhe dua ta lë të dashurën për të, por ka një problem…

Një djalë 28 vjet ka rrëfyer për The Sun se ka bërë seks me një vajzë në një klub striptizmi dhe është dashuruar në të, e për të do që ta lë të dashurën e tij me të cilën është prej dy vitesh. Djali More...

By Gjergji On Wednesday, September 6th, 2017
0 Comments

Përse meshkujt pëlqejnë më shumë biondet për të kryer marrëdhënie?! Shpjegimi është befasues

Sipas disa studimeve të fundit thuhet se bjondet përveçse janë tërheqëse shumica prej tyre mendojnë shumë edhe për aktin seksual. Kjo për shkak të lidhjes së tyre me kordonin e kërthizës për marrëdhënie More...

By Gjergji On Wednesday, September 6th, 2017
0 Comments

Modelja shqiptare tregon ‘zogun’ dhe trupin seksi… këto foto do t’u lënë pa gjumë!

Modelja shqiptare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Tika Camaj ka treguar më shumë se duhet në një fotografi që ka postuar në rrjetet sociale Pavarësisht se hakerët i hakuan asaj llogarinë duke gjetur More...

By Gjergji On Wednesday, September 6th, 2017
0 Comments

Studentja nxjerr në shitje virgjërinë; pretendimi është komik

Një 18-vjeçare e dëshpëruar nga Ukraina ka nxjerrë në shitje virgjërinë e saj në një gazetë lokale. Ajo kërkon vetëm 1500 paund për t’iu ofruar klientit të saj, me pretendimin se ka shumë nevojë More...