Published On: Tue, Nov 14th, 2017

‘E fundose fare popullin, s’ka bukë’, Rama i kthehet keq komentuesit: O shoku Krenar këto broçkulla…

Pas fjales se kryeministrit Edi Rama, paraditen e sotme, teksa u ndal gjate ne buxhetin e vitit qe vjen dhe i ktheu pergjigje thumbuese edhe kryedemokratit Lulzim Basha, kane plasur komentet dhe reagimet ne faqen e tij ne FB.

Pas fjales se kryeministrit Edi Rama, paraditen e sotme, teksa u ndal gjate ne buxhetin e vitit qe vjen dhe i ktheu pergjigje thumbuese edhe kryedemokratit Lulzim Basha, kane plasur komentet dhe reagimet ne faqen e tij ne FB.