Published On: Wed, May 17th, 2017

Gjoksi i 70-vjeçares ‘çmend’ Kanën

Ajo ka qenë një ikonë e Hollivudit për dekada të tëra.

Dhe Susan Sarandon, 70 vjeçe, tregoi se vazhdon të jetë ende në super formë gjatë hapjes së festivalit të Filmit në Kanë, të mërkurën, shkruan Daily Mail.

Aktorja u shfaq me një fustan të gjelbërt në tapetin e kuq, me të cilin zbuloi njërën këmbë dhe gjoksin e saj seksi.

Pamjen e saj joshëse, ajo e kishte kompletuar me syze dielli.