Published On: Hën, Dhj 11th, 2017

Krishtlindja po vjen! Ja marketet me te bukura ne bote (VIDEO)

Shpërndaj
Tags

Nga Kopenhagen ne Cikago, keto qytete ndezin dritat si gjithkund ne bote dhe presin Krishtlindjen. Por, dritat vezulluese, vera karakteristike dhe atmosfera e vecante qe sjellin marketet e Krishtlindjes i bejne me te vecante sesa vendet e tjera ne bote.

Shikoni videon dhe vertet do te futeni brenda magjise se Krishtlindjes!