Kimit i bën foto nudo vajza e vogël... -Albpress Daily News
Published On: Pre, Shk 9th, 2018

Kimit i bën foto nudo vajza e vogël…

Shpërndaj
Tags

“Tani asaj po i bën foto provokative vajza e saj”

Kështu kanë shkruar mediat sot për Kim Kardashian pasi që ajo postojë një foto topless që tha e ka bërë vajza e saj katër vjeçare North.

Por, mediat janë treguar të ashpra me Kim pasi që thonë se ajo po shfrytëzon vajzën e saj për gjëra të këtilla.

Nëna e tre fëmijëve është fotografuar duke hequr jelekët nga vajza e saj katër vjeçare dhe këtë foto e ka postuar nëpër rrjetet sociale.

E për çudinë e të gjithëve atë e kanë pëlqyer edhe Kris Jenner dhe Emily Ratajkowski.

Por, të tjerët pa asnjë dyshim e kanë kritikuar lëvizjen e saj.