Kënga e re për Rilindasit dhe Edi Ramën/ Qeverisin bijtë e Enverit, kriminela dhe hajduta... -Albpress Daily News
Published On: Enj, Qer 28th, 2018

Kënga e re për Rilindasit dhe Edi Ramën/ Qeverisin bijtë e Enverit, kriminela dhe hajduta…

Pronari i televizionit Zjarr, Ismet Drishti, i cili njihet për sarkazmën dhe humorin e tij, ka bërë një tjetër këngë për qeverinë e Edi Ramës dhe përfaqësuesit e lartë socialistë.

Në këtë këngë Drishti sjell gjendjen e vështirë ku jetojnë shqiptarët dhe fytyrat e vërteta të atyre që qeverisin Shqipërinë.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of