Kate Upton realizon foto të reja, tregon gjoksin gjigant -Albpress Daily News
Published On: Pre, Pri 6th, 2018

Kate Upton realizon foto të reja, tregon gjoksin gjigant

Shpërndaj
Tags

Kate Upton u shfaq për herë të parë në kopertinën e “Sports Illustrated” në vitin 2012, dhe që atëherë është cilësuar si bjondja seksi e preferuar e Amerikës.

Duket se modelja 25 vjeçare e ka ruajtur titullin e saj, teksa ka pozuar në një set të ri fotografik për firmën italiane Yamamay.

Kate dukej tepër mahnitëse e veshur me të brendshme me lule, të cilat i nxirrnin në pah trupin e mrekullueshëm.