Harrojeni kriminelin më të pashëm në botë, ky është polici më i pashëm -Albpress Daily News
Published On: Mër, Kor 11th, 2018

Harrojeni kriminelin më të pashëm në botë, ky është polici më i pashëm

Shije e të gjitha femrave pothuajse dallon – por shumë femra i tërheqin meshkujt të cilët veshin uniformë policore ose ushtarake dhe kjo është treguar në sondazhe.

Ka pasur artikuj të ndryshëm për femrat e bukura në polici dhe ushtri e gjithashtu edhe për meshkujt ushtar e polic dhe njëri prej tyre që është konsideruar si më i bukuri për kohë me radhë është Mariano Perez Flormata Jr.

I njohur më tepër si Neil Perez, është një aktor nga Filipinet dhe oficer policor i cili ishte zgjedhur Mister Ndërkombëtar në vitin 2014 në Seoul të Koresë së Jugut.

Aktori dhe polici nga Filipina numëron mbi 120 mijë ndjekës në Instagram dhe është i pëlqyeri i shumë vajzave në mbarë botën që e ndjekin dhe e pëlqejnë atë.

Pasi t’i shikoni fotografitë e tij në Instagram edhe ju mund ta vlersoni e mbase të keni të njëjtin mendim për të.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of