Gigi Hadid, prapë "single" -Albpress Daily News
Published On: Mër, Mar 14th, 2018

Gigi Hadid, prapë “single”

Shpërndaj
Tags

Këngëtari Zayn Malik dhe e dashura e tij, supermodelja Gigi Hadid, raportohet se kanë ndarë rrugët pas më shumë se dy vjet lidhje. Sipas gazetës britanike “The Sun”, çifti që ishte afër fejesës – vendimin për ndarje e kanë marrë shkaku i orarit të ngjeshur që i bënte presion lidhjes së tyre.

“Ata nuk janë më çift, por mbeten të afërm dhe përkrahës të njëri-tjetrit. Realiteti është se janë ndarë, pas shumë kohe së bashku”, ka thënë një burim për këtë gazetë. “Orari i ngjeshur do t’i bënte presion çdo lloj lidhje”, ka thënë ky burim.

Zayn ishte në lidhje me supermodelen që prej vitit 2016.