Gigi Hadid, paska qenë më ”tinëzare” -Albpress Daily News
Published On: Enj, Mar 22nd, 2018

Gigi Hadid, paska qenë më ”tinëzare”

Shpërndaj
Tags

Ndarja e çiftit Zayn Malik dhe Gigi Hadid, nuk pritej! Pavarësisht se çifti ishin aq të mirë, para disa ditësh lajmëruan ndarjen në rrjetin social Twitter, ku shkruan se ndarja e tyre ndodhi për shkak të punës së tepërt që kanë.

Mesa duket kjo nuk paska qenë arsyeja e vërtetë e kësaj ndarje! Së fundmi mediat e huaja kanë filluar të shkruajnë, së ndarja e çiftit ka ndodhur për shkak se modelja me famë botërore ka filluar flirtet e saj me multi-milionerin Lowis Hamilton, pilotin e Formula 1.

Dyshja ka filluar të shkëmbejnë mesazhe me njëri-tjetrin dhe po afrohen shumë. “Ata kanë një lidhje shumë të fortë me njëri-tjetrin”, ka thënë një burim pranë Gigit dhe Leëis për “The Mirror”.