Francë-Belgjikë, publikohet formacioni i superndeshjes... -Albpress Daily News
Published On: Mar, Kor 10th, 2018

Francë-Belgjikë, publikohet formacioni i superndeshjes…

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme për takimin mes Francës dhe Belgjikës, takimi i parë i gjysëmfinalistëve.

Franca (4-2-3-1): Lloris; Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez; Pogba, Kanté; Mbappé, Griezmann, Matuidi; Giroud.

Belgjika (3-4-2-1): Courtois; Alderweireld, Kompany, Vertonghen; Carrasco, Fellaini, Witsel, Chadli; de Bruyne, E. Hazard; Lukaku.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of