FOTO+18/Modelja belge e tepron, pozon lakuriq rrugëve të Izraelit -Albpress Daily News
Published On: Enj, Kor 5th, 2018

FOTO+18/Modelja belge e tepron, pozon lakuriq rrugëve të Izraelit

Një modele belge është bërë objekt sulmi në rrjetet sociale pasi ka pozuar nudo në murin perëndimor të Jeruzalemit.

Marisa Papen nga Fladers i Belgjikës, shihet e ulur në një karrige plastike mbi çatinë e vendit fetar, dhe gjithashtu ka një tjetër foto ku pozon me flamurin e Izraelit.

Papen i bëri këto foto vetëm disa muaj pasi bëri një tjetër foto nudo në tempullin Luxon në Egjipt dhe për këtë iu desh të shpenzonte natën në qeli burgu.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of