FOTO/ Tërmetet lëkundin sërisht Shqipërinë, ja epiqendrat... -Albpress Daily News
Published On: Enj, Kor 12th, 2018

FOTO/ Tërmetet lëkundin sërisht Shqipërinë, ja epiqendrat…

Tërmetet vijojnë të lëkundin vendin, duke goditur disa zona.

IGJEUM ka regjistruar gjatë natës së sotme së paku 3 tërmetet. Ajo që shihet është një zhvendosje e zonës nga Lalëzi ku ka qenë përqëndruar, drejt Fushë-Krujës e Korcës, ku është regjistruar edhe lëkundja e fundit për datën 12, pikërisht në orën 03:37.

Sipas specialistëve këto lëkundje janë normale pasi atyre të pak ditëve më parë dhe se nuk ka rrezik.

Ja tabela:

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of