FOTO/ Rama pritet me protesta edhe në Lushnje, ja thirrjet… -Albpress Daily News
Published On: Sht, Qer 9th, 2018

FOTO/ Rama pritet me protesta edhe në Lushnje, ja thirrjet…

Edi Rama ka vijuar turin e llogaridhënies në Lushnje, ku sërisht është ndeshur me protestat e të rinjve të FRPD-së, ashtu si në çdo qytet tjetër të vendit, gjatë javëve të fundit.

“Rama ik”, “Qeveria e mjerimit”, “Qeveria e krimit”, “Rama hajdut”, ishin disa nga pankartat që mbanin në duar të rinjtë e FRPD-së dhe qytetarët.