FOTO/ Pamje apokaliptike në Krime -Albpress Daily News
Published On: Pre, Sht 14th, 2018

FOTO/ Pamje apokaliptike në Krime

Një stuhi e vërtetë përfshiu së fundmi rajonin e Krimesë ditët e fundit, me shi, tornado dhe vetëtima.

Dëme të konsiderueshme materiale u shkaktuan, ndërsa shumë banesa mbetën pa energji elektrike.

Por përveç stuhisë së frikshme, Andrei Sheliakin, një qytetar vendas, ka kapur pamje fantastike të rrufeve.

“Ishte shumë e frikshme dhe gjithçka ndodhi aq shpejtë. Unë ndodhesha rreth 800 metra nga zona ku binin rrufetë”, tha autori i fotove.

Shkruaj nje koment

avatar
  Subscribe  
Notify of